TK30NDB1
backorder
Fisher & Paykel TK30NDB1
ONLY OPEN BOX PRODUCTS LEFT
Clearance
30" Series 9 Contemporary Trim Kit
Details & Features
Finish Black
Tech Specs
Power requirements
Supply voltage 120V
Product dimensions
Height 18 13 / 16 "
Width 29 13 / 16 "